В рамках Грантової угоди щодо підтримання дистанційного навчання між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного і Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України», з метою навчання викладачів університету в роботі з програмою Adobe Premiere Pro для відеомонтажу навчальних роликів, в рамках реалізації гранту «Підтримка дистанційного навчання в ТДАТУ» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», 3 співробітника кафедри КН: зав. кафедрою Строкань О.В., асистент Мозговенко А.А., та асистент Нестеренко Э.В. протягом березня пройшли базовий курс з відеомонтажу.  Зокрема, спікер Олег Котурга – професійний режисер монтажу з більш ніж 10-річним досвідом роботи, який є автором курсу з режисури монтажу в Final Cut Pro, Adobe Premiere і Davinci Resolve, поділився своїм досвідом в методах навчання монтажу. Тьютор розповів про концепцію роботи з продуктами компанії Adobe і детально розглянув, на що потрібно звертати увагу на самому старті роботи.

За підсумком процесу навчання базовому монтажу в Adobe Premiere Pro викладачі пройшли тестування та отримали сертифікати, що підтверджують їх кваліфікацію. (Детальніше…)