2    За результатами факультетського конкурсу серед 46 груп, в конкурсі «Краща група року»   в цьому році стала 41група  Харчові технології (куратор: Гапріндашвілі Нона Арчилівна, староста: Гончаренко Єлизавета)

До складу групи входять 17 дівчат і 3 хлопців.

Успішність в групі вище середнього бала. Відстаючих студентів немає, є ті хто дійсно хоче вчитися. Група дисциплінована, слабші студенти завжди можуть розраховувати на підтримку, яка характеризує згуртованість групи.

Студенти не обмежуються спілкуванням лише всередині колективу, а й спілкуються з іншими курсами.

Дівчата та хлопці є учасниками наукових робіт, дуже активно беруть участь у різноманітних конференціях, де займають призові місця. Найактивніші є Гончаренкко Елизавета, Сокот Александр, Милич Валерия Чура Дарина та Хмура Юлія. Вони не раз  показували свої здібності до виступів перед аудиторією, вміння відповідати на поставлені запитання.

В групі багато активістів, які входять до складу студентської ради університету, факультету, входять до складу  профкому, де обіймають головні  посади. Гончаренко Єлизавета – голова з загальних питань та голова сектору міжнародних зав’язків університету.

Душина Марія- голова культурно масового центру університету.

Хмура Юлія – голова профбюро  комітету факультету.

Дуже важливу роль відіграє куратор 41 групи спеціальності харчові технології Гапріндашвілі Нонна Арчілівна (кафедра харчових технологій та готельно-ресторанної справи), яка є другом, помічником, порадником, завжди приходить на допомогу в складних ситуаціях.

Куратор – друг не тільки студентам, а й їхнім батькам. Нона Арчилівна цілодобово на зв’язку не тільки зі студентами кураторської групи, але і з їх батьками. Намагається інформувати їх про успішність і відвідуваність занять студентами групи.

Після кожної сесії куратор разом зі студентами обговорюють як результати сесії так і шляхи поліпшення результатів.

41 група харчових технологій – це мікс найбільш дружніх, розумних, чуйних і веселих хлопців і дівчат.

Вітаємо їх з перемогою!

За інформацією заступника декана з ОВР АТЕ Людм