7    На факультеті Агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету мені Дмитра Моторного завжди раді гостям. Не виключенням стали й здобувачі освіти КЗ «Мелітопольського ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст.» Запорізької обласної ради, для яких було проведено екскурсію на тему «Здорове харчування».

Учні ліцею відвідали Лабораторію грибівництва та Лабораторію мікробіології, де доц. Ірина БАНДУРА показала особливості вирощування грибів різних видів та продемонструвала особливості дослідження мікроорганізмів.

У Лабораторії моніторингу якості ґрунтів та продукції рослинництва ліцеїсти мали змогу під керівництвом ас. Альони ФЕДОСОВОЇ побачити як аналізується хімічний склад ґрунтів, досліджується якість посівного матеріалу, вирощується популярний сьогодні мікрогрін тощо.

У Лабораторії ресторанної справи на здобувачів освіти чекала пізнавальна лекція завідувача кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи проф. Олесі ПРІСС про особливості здорового харчування та його основні принципи, що закінчилася великою кількістю питань та жвавим обговоренням.

Насамкінець гості ТДАТУ відвідали Лабораторію технології  продукції ресторанного господарства, де на них чекав приємний сюрприз у вигляді міні-пасок, що випікалися у лабораторії із дотриманням усіх вимог здорового харчування.

Після насиченої інформаційної прогулянки лабораторіями ТДАТУ гості залишили на згадку не лише море позитивних емоцій, а й фото на згадку на фоні відомої у місті алеї тюльпанів перед головним корпусом університету.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного щиро радий гостям і тому наші двері завжди відчинено для усіх бажаючих отримати нові знання, позитивні емоції та радість спілкування!

Інформаційний супровід:

Т.в.о. декана АТЕ ТДАТУ