206.10.2021 р. відбулась чергова кураторська година, на якій обговорювалися ключові питання організації освітнього процесу перед початком ПМК1 на факультеті АТЕ.

Деканом факультету АТЕ доц. Іриною ІВАНОВОЮ було повідомлено, що з 11.10.2021 р. розпочинається періодичний модульний контроль №1 у більшості груп факультету, а тому важливо, щоб усі здобувачі вищої освіти вчасно ліквідували усі заборгованості та успішно написали контрольні роботи. Особлива увага до здобувачів, які навчаються на дуальній формі або мають індивідуальний графік навчання, адже вони зобов’язані з’явитися в університеті на період ПМК.

Було акцентовано увагу на тому, що з 07.10.2021 р. по 13.10.2021 р. в університеті проводиться незалежне оцінювання здобувачів вищої освіти  1 курсу бакалаврського рівня за відповідним графіком. Здобувачі вищої освіти дуальної форми навчання та ті, хто навчається за індивідуальним графіком мають можливість складати ПМК 1 в ауд. 9.213 о 15.30-16.30 щодня та в суботу з 10.00-12.00, починаючи з 07.10.2021 р. по 13.10.2021 р. Наголошено на тому, що усі здобувачі мають активізувати максимум зусиль, щоб успішно скласти перший підсумковий модульний контроль.

Зазначено, що з початком ПМК 1 актуалізується питання щодо дотримання доброчесності співробітниками деканату, викладачами кафедр та здобувачами вищої освіти.

Очільниця факультету також наголосила на тому, що у зв’язку із епідеміологічною ситуацією, важливо суворо дотримуватися соціальної дистанції та маскового режиму в університеті.

Наприкінці зустрічі заступник декана з ВР Людмила ШЛЄІНА обговорила з кураторами поточні організаційні питання та підготовку до обрання делегатів від студентської спільноти на виборів ректора університету.

Інформаційний супровід

заступник декана АТЕ з НР