photo_2021-10-01_12-17-29Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Студенти факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету привітали в переддень професійного свята  всіх викладачів. Свої теплі слова вітання від усього студентського колективу виголосили представники студентської ради факультету. З їх уст звучали щирі слова вдячності за сумлінну працю, високий професіоналізм та безмежну любов.

Студентська рада  підготувала привітання для  викладачів та всіх, хто піклується про якість навчального процесу , аби подякувати  за плідну працю.
Саме ваша наполеглива праця, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи. Бажаємо впевненості та бадьорості, здоров’я та натхнення, поваги та любові, вдачі та успіху. Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен студент радує Вас своїми досягненнями!
Ще раз зі святом, наші працьовиті, талановиті, непохитні, завжди привітні працівники ТДАТУ!

За матеріалами заступника декана АТЕ з ОВР Людмили Шлєіної

MyCollages MyCollages-1