25 вересня відбулась зустріч ректора ТДАТУ ім. Дмитра Моторного, професора, д.т.н. Кюрчева В.М. IMG_4281зі студентами факультету АТЕ. Захід був присвячений обговоренню нових планів та завдань, які стоять перед факультетом та студенством.

Володимир Миколайович розповів про причину  отримання університету  ім’я видатного аграрія Героя України Дмитра Моторного. Дуже гостро була розкрита тема навчальної дисципліни та дотримання її студентами. Студенство дізналося про зміни та реформи, які  відбулися в країні, як вони відобразяться на університеті та на майбутньому студентів. Також ректор відмітив кращі групи та кращих студентів факультету АТЕ ТДАТУ, які отримали високі досягнення в навчальній, науковій, культурно-масовій, спортивній діяльності не тільки університету,а і за його межами . У кінці виступу ректор відповів на усі хвилюючі питання студентів, та пообіцяв скорішого вирішення   усіх проблем.

Другу частину зустрічі провела декан факультету АТЕ Іванова Ірина Євгенівна. Були обговорені майбутні плани та перспективи навчального процесу на факультеті.

Загалом зустріч була продуктивною яка відбулась у приємній, дружній атмосфері.

За матеріалами Людмили Шлєіної

Заступник голови інформаційного сектору Гончаренко Є.М.