В період 27.09-08.10.2021 р. для викладачів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного було організоване он-лайн курс підвищення кваліфікації на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України (НУБіП).  Від кафедри комп’ютерних наук цього року на курсах підвищення кваліфікації взяли участь завідувач кафедри Сергій ШАРОВ, доцент Дмитро ЛУБКО, доцент Оксана СТРОКАНЬ, старший викладач Ольга Зинов’єва. Для онлайн зустрічей була використана платформа Cisco Webex.

Упродовж двох тижнів викладачі прослухали цікаві теми, а саме:

1. Вища освіта в умовах пандемії COVID 19;
  2. Інноваційні процеси в стимулюванні освітніх змін;
  3. Інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі ЗВО;
  4. Психологія «успіху». Ціннісні орієнтації сучасної молоді.

Крім прослуховування теоретичного матеріалу, кожний учасник підвищення кваліфікації готував випускну роботу у відповідності до тематики його професійної діяльності.

В результаті успішного проходження курсів підвищення кваліфікації викладачі отримали відповідні свідоцтва. Досвід, отриманий під час стажування викладачів, було впроваджено в освітній процес. Наприклад, тема «Інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі ЗВО» використовується під час викладання дисципліни «Сучасні інформаційні технології у наукових дослідженнях», яка викладається для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня. Викладач Дмитро ЛУБКО застосовує сучасні засоби спілкування та викладання, а також забезпечення зворотнього зв’язку зі здобувачами у процесі вивчення дисципліни, у тому числі в умовах змішаної форми навчання.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ