В рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри комп’ютерних наук доцент Шаров С.В. та старший викладач Зінов’єва О.Г. відвідали Фруктовський ліцей, що знаходиться у Мелітопольському районі Запорізької області.

Під час зустрічі здобувачам освіти було надано детальну інформацію спеціальності, які існують в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, роздано рекламний матеріал, проведено анкетування. Окремі учні 11 класу зацікавились отриманою інформацію та задавали уточнюючи питання. Наостанок викладачі кафедри комп’ютерних наук запросили учнів відвідати освітній хайп, який незабаром відбудеться на базі ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

Тож бажаємо здобувачам освіти у майбутньому зробити свій вибір і запрошуємо усіх бажаючих до академічної спільноти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

Інформацію підготував доцент Сергій ШАРОВ