Навчальний процес на кафедрі МСТТ під час карантину не зупиняється, а навпаки шукає нові форми і якості.

Так, 29 квітня, була проведена кураторська година у 21 АІ групі з використанням платформи ZOOM (куратор старший викладач кафедри МСТТ Ірина Мілаєва). Участь у кураторській годині прийняли завідувач кафедри професор Анатолій Панченко та заступник декана механіко-технологічного факультету доцент Олександр Шокарев. Вони ознайомили студентів з особливостями дистанційного навчання та складання літньої екзаменаційної сесії.

Головна тема кураторської години у системі Zoom – оцінювання студентів на карантині, дата закінчення ПМК 2 та початку сесії. Куратор наголосила, щоб усі звернули увагу на свої борги та запитала про проблеми, які виникають на дистанційному навчанні.

Всі студенти почуваються добре і налаштовані оптимістично на плідну співпрацю.