Профорієнтація – невід’ємна складова роботи кафедри! Завдання профорієнтаційної роботи – допомогти випускникам шкіл визначитись стосовно майбутньої професії і закладу вищої освіти, де вони будуть її здобувати.

1 лютого 2022 року на зустріч з випускниками Мелітопольського професійного аграрного ліцею завітали представники механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного доцент кафедри МСТТ Олег БОЛТЯНСЬКИЙ та старший викладач Сергій ВОЛКОВ.

2 лютого 2022 року викладачі кафедри відвідали Азовську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради. Була організована зустріч з учнями випускного класу. На зустрічі були присутні директор школи Інна Шевченко та класний керівник.

3-4 лютого 2022 року з метою профорієнтаційної роботи викладачі кафедри МСТТ доцент Олег БОЛТЯНСЬКИЙ та старший викладач Сергій ВОЛКОВ провели низку зустрічей з випускниками закладів освіти Василівського району. У ході заходу було охоплено 12 шкіл району.

Випускники отримали інформацію про особливості та переваги навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, про факультети, спеціальності, організацію закордонних практик, дуальне навчання. Більш детально викладачі зупинилися на предметах ЗНО, які затверджені для вступу на навчання за держзамовленням і презентували умови отримання додаткових балів.

Вдало обрана професія – ключ до успіху.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ