ЗМІ – одне з головних та дієвих джерел інформації. Не дарма засоби масової інформації вважають четвертою владою, з них ми дізнаємося про важливі та цікаві події, отримуємо пізнавальну інформацію. Для багатьох українців ЗМІ – це авторитетний фактор для формування особистої думки.

Враховуючі ці фактори, викладачі кафедри МСТТ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного розмістили інформацію про університет та правила прийому в 2020 році у друкованому періодичному виданні, яке розповсюджуються на території підшефного Кам’янсько-Дніпровського району – щотижневику «Знамя труда».

16 травня 2020 року вийшов черговий номер щотижневика. Адже правда – не всюди є Інтернет, і не всі телефони його сприймають, тому інформацію для школярів та абітурієнтів доносимо через доступні ЗМІ.изображение_viber_2020-05-19_11-34-19