10-12 квітня 2018 року у Харківському автомобільно-дорожньому університеті відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Автомобільний транспорт”.

За результатами підсумкової конференції  галузева конкурсна комісія визначила та нагородила переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Автомобільний транспорт”, в тому числі студентку 31АІ групи механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету Сельську Анастасію Андріївну дипломом ІІ ступеня за наукову роботу “Дослідження тягово-енергетичних показників колісних тракторів  тягового класу 3,0 з різноманітними  конструкціями ходових систем” (науковий керівник – д.т.н., професор, завідувач кафедри “Мобільні енергетичні засоби” ТДАТУ Панченко Анатолій Іванович).

Вітаємо Сельську Анастасію Андріївну та її наукового керівника Панченка Анатолія Івановича з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт  та бажаємо подальших успіхів у роботі!!!