Акредитаційні нормативи й вимоги до надання освітніх послуг передбачають наявність навчально-методичного та інформаційного забезпечення вищої освіти – навчальних та довідкових видань.

Навчальна література, перш за все, має бути зрозумілою. Нерозуміння навчальної інформації породжує в студента негативні емоції, що блокують мислення, бажання вчитись, уповільнює розвиток інтелекту, гальмує розвиток творчих здібностей.

Для забезпечення здобувачів вищої освіти необхідним обсягом навчальної літератури науково-педагогічні працівники кафедри МСТТ займають активну позицію щодо написання і видання підручників, посібників, конспектів лекцій, лабораторних практикумів, які мають за мету задовольнити зростаючі потреби в літературі, що висвітлює сучасні тенденції розвитку агропромислового комплексу.

12 грудня 2019 року на кафедрі МСТТ відбулася презентація посібника-практикуму з навчальної дисципліни «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ» для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія». Автори професор Панченко А.І.професор Волошина А.А.доцент Болтянський О.В.старший викладач Мілаєва І.І.

У презентації посібника взяли участь студенти, викладачі кафедри, працівники наукової бібліотеки ТДАТУ. Автори посібника ознайомили присутніх зі змістом видання, його практичним значенням для студентів.

Кафедра передала до фонду наукової бібліотеки 4 примірника посібника-практикуму.

Дякуємо за поповнення фонду наукової бібліотеки

За матеріалами сайту кафедри МСТТ