Ключовою умовою розвитку суспільства є забезпечення якості вищої освіти. Такий підхід вимагає розроблення нових підходів до навчання та викладання, утвердження принципів чесності, справедливості, відповідальності, етичних цінностей в освітньому процесі і науковій діяльності.

Українська вища освіта змінюється і важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність.

Поняття академічної доброчесності включає такі загальнолюдські цінності: чесність, довіру, відповідальність, справедливість, повагу, доброзичливість, що сприяє стійкому розвитку і конкурентоспроможності університету, є запорукою успішного навчання і в подальшому працевлаштування студентів.

4 грудня 2019 року на плановому засіданні кафедри МСТТ розглядались питання академічної доброчесності. Завідувач кафедри професор Панченко А.І. акцентував увагу на запобігання корупції в університеті; шляхи вирішення конфліктів при оцінюванні знань студентів; дотримання академічної доброчесності при написанні курсових та дипломних робіт.