З 06 по 12 травня 2019 року Україна долучиться до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, що пройде під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». Його метою є привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм, адже в Україні найбільша смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн.

Координатором проведення заходів Тижня безпеки дорожнього руху в Україні виступає ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України. Співорганізатори проведення Тижня – Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Моторне страхове бюро України. На правах партнерів до заходів Тижня долучаються: Міністерство інфраструктури України, Міністерство освіти і науки України, Державна служба України з безпеки на транспорті, Департамент патрульної поліції України, Національна академія внутрішніх справ України.

На кафедрі МСТТ заплановані наступні заходи:

– проведення тематичної години на тему: «Виконання правил дорожнього руху – запорука збереження здоров’я та життя»;

– круглий стіл: «Актуальні проблеми у сфері безпеки дорожнього руху»;

– проведення конкурсу плакатів на тему: «Дорожній рух. Безпека. Обережність»;

– демонстрація відеофільмів з профілактики ДТП;

– проведення тестів для студентів на знання правил дорожнього руху;

– створення кутків безпеки дорожнього руху.

Запрошуємо усіх бажаючих до участі та співпраці.