Робота з сучасною технікою непроста і вимагає постійного вдосконалення, адже ринок диктує нові вимоги, а технічне оснащення господарств невпинно оновлюється.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного підтримує партнерські стосунки із багатьма роботодавцями галузі і враховує сучасні тенденції у навчальних програмах і планах.

Одним з вагомих факторів підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва є технічний рівень конструкцій тракторів та автомобілів, стабільність їх функціонування в різноманітних умовах експлуатації.  Для того, щоб оволодіти навиками та вміннями з експлуатації техніки сучасного рівня, необхідно використати потужний багаж знань з будови конструкцій та експлуатації сучасних тракторів, комбайнів та автомобілів. Важливим стимулом у досягненні цієї мети являється навчальний процес, який неможливо проводити для майбутніх фахівців-аграріїв без ознайомлення із наявною сучасною технікою, якою оснащені провідні аграрні підприємства.

31 січня 2020 року в рамках вивчення дисципліни «Трактори та автомобілі» для студентів групи 11 АГ та 11 СВ факультету агротехнологій та екології було проведено екскурсію на філію кафедри МСТТ – товариство з обмеженою відповідальністю «ТВЦ АГРОСС».

Студенти мали змогу ознайомитись із сучасними тракторами та комбайнами CLAAS їх модельним рядом, особливостями конструкції та сервісного обслуговування.

З піднесеним настроєм студенти поверталися з екскурсії, обмінювалися враженнями від побаченого, сповна поповнивши свій професійний та інтелектуальний багаж. Майбутні  агрономи зрозуміли, що професію обрали правильно.