З 17 по 21 вересня 2018 року на кафедрі МСТТ ТДАТУ проходив відкритий захист звітів магістрів 23 МБ АІ з науково-дослідницької практики у вигляді підсумкової конференції. Згідно наказу всі студенти проходили практику на найбільшому автотранспортному підприємстві м. Мелітополя ПАТ «Мелавтотранс».

Під час захисту звітів були присутні голова комісії професор Панченко А.І., члени комісії професор Волошина А.А., доцент Болтянський О.В. та викладачі кафедри. Були запрошені директор ПАТ «Мелавтотранс» Шанін Г. І., завідувач виробничої практики Якунічев Ю.О.

Під час практики студенти ознайомились з підприємством, його структурою, з умовами роботи, можливістю дуального навчання, з актуальними вакансіями, вимогами до якості професійної підготовки, можливими місцями для працевлаштування після закінчення навчання.

Студенти надали велику кількість фото та відеоматеріалів, цікавих презентацій з науково-дослідницької практики.

Студенти представляли розгорнуту презентацію основних напрямів діяльності підприємства, структури та цілей на майбутнє, соціальних гарантій, які діють на підприємстві, рівня зарплати тощо.

Завідувач кафедри МСТТ д.т.н., професор Панченко Анатолій Іванович наголосив на необхідності залучення студентів до роботи на підприємстві, що стане поштовхом до зацікавленості молоді у набутті теоретичних знань під час навчання в ТДАТУ та у подальшому вдосконаленні практичних навичок під час роботи на  автотранспортних підприємствах.

DSC_9192 DSC_9201 DSC_9203DSC_9218  DSC_9221 DSC_9182