19 вересня 2018 року на кафедрі МСТТ ТДАТУ пройшла зведена кураторська година для студентів  першого курсу 11АІ (куратор ст. викладач Мілаєва І.І.), 12 АІ (куратор  доцент Болтянський О.В.) та магістрів 13 МБАІ (куратор професор Волошина А.А.), 23 МБАІ (куратор професор Панченко А.І.). На кураторську годину був запрошений директор найбільшого автотранспортного підприємства м. Мелітополя ПАТ «Мелавтотранс» Шанін Геннадій Іванович.

Мета заходу ознайомлення з підприємством, його структурою, з умовами роботи, умовами проходження практики, дуального навчання, ознайомлення з актуальними вакансіями, вимогами до якості професійної підготовки, можливими місцями для працевлаштування після закінчення навчання.

Геннадій Іванович цікаво розповів про свій трудовий шлях, становлення, вибір професії.  Представив розгорнуту презентацію основних напрямів діяльності підприємства, структуру та цілі на майбутнє. Студентам було запропоновано під час навчання пройти виробничі практики на підприємстві з перспективою подальшого працевлаштування.

Також важливою частиною зустрічі для всіх учасників стала можливість обговорити всі актуальні питання. Студентів цікавила перспектива персонального розвитку на підприємстві, які права надаються студентам під час практики, соціальні гарантії, які діють на підприємстві, рівень зарплати, тощо.

Після завершення заходу завідувач кафедри МСТТ професор Панченко Анатолій Іванович від імені всіх присутніх подякував Шаніну Г.І. за цікаву та корисну зустріч, ним було наголошено на необхідність залучення студентів до роботи на підприємстві, що стане поштовхом до зацікавленості молоді у набутті теоретичних знань під час навчання в ТДАТУ та у подальшому вдосконаленні практичних навичок під час роботи на  автотранспортних підприємствах.

DSC_9203DSC_9197 DSC_9194DSC_9187DSC_9182DSC_9192