24 лютого 2021 року відбулось засідання кафедри МСТТ, на якому науково-педагогічні працівники кафедри обговорювали «Антикорупційну програму ТДАТУ» та Закон України «Про запобігання корупції».

Співробітники кафедри ознайомились з затвердженим «Планом заходів запобігання та протидії корупції у ТДАТУ». Завідувач кафедри професор Анатолій Панченко роз’яснив норми закону. Особливу увагу було приділено питанням відповідальності за порушення закону та вчинення корупційного злочину.

Вирішено: (протокол № 7 від 24.02.2021 р.):

1. Всі викладачі кафедри повинні дотримуватись норм професійної етики відповідно до Кодексу честі ТДАТУ та Антикорупційної програми ТДАТУ.
  2. НПП кафедри мають строго дотримуватись вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру суб’єктами декларування.
  3. Куратори організовують проведення тематичних бесід на кураторських годинах щодо академічної доброчесності.

Виконання антикорупційної програми є гарантією створення ефективної системи запобігання і протидії корупції в усіх сферах діяльності університету, впровадження механізмів прозорості, відкритості, зниження корупційних ризиків.

Доцент кафедри МСТТ

Олег Болтянський