Центр інформаційних технологій і систем Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного щоквартально проводить моніторинг сайтів кафедр університету.
В липні ЦІТІС було оголошено рейтинг веб-сайтів 28 кафедр нашого університету за ІІ квартал 2019 року за наступними вебометричними параметрами:
  • Присутність (PRESENCE) – об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів.
  • Видимість, прозорість (VISIBILITY) – кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри.
  • Відкритість (OPENNESS) – кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar.
Згідно вебометричного рейтингу сайтів кафедр університету за  ІІ квартал за показником відкритість (OPENNESS) веб-сайт кафедри  МСТТ  (завідувач кафедри  д.т.н., проф.  Панченко А.І.посів перше місце, а за сумою трьох показників впевнено входить до десятки кращих.
Відповідальні за наповнення та своєчасне оновлення матеріалів на веб-сайті кафедри  МСТТ  – к.т.н., доцент Болтянський О.В. та  старший лаборант  Сельська А.А. детальніше…).