Згідно із Порядком відбору експертів Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти для проведення акредитації освітніх програм, відділом супроводу роботи експертів Секретаріату Національного агентства було ретельно перевірено всі подані заяви та документи кандидатів в експерти з акредитації освітніх програм.

Кандидатів в експерти було запрошено пройти навчання та тестування за програмою підготовки, розробленою Секретаріатом Національного агентства. Магістр 15 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету ТДАТУ Сельська Анастасія прийняла участь в навчальному тренінгу з підготовки експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Навчання складалося з онлайн курсу, тестування та очного тренінгу з тестуванням.

Після відповідного відбору за результатами тестування та сертифікації Анастасія Сельська – експерт Національного Агентства з проведення акредитаційних експертиз освітніх програм.

Колектив кафедри МСТТ вітає Анастасію з обранням до складу експертів з акредитації освітніх програм і  бажає плідної роботи.