Нові вимоги до вищої освіти в умовах її реформування, до якості роботи наукових та науково-педагогічних працівників зумовлюють необхідність постійного розвитку та удосконалення набутих умінь та знань. Стажування як спосіб професійної підготовки осіб, що перебувають у трудових відносинах, забезпечує не лише поглиблення раніше набутої компетентності у межах професійної діяльності працівника, а й закріплення практичного досвіду. Результати стажування враховуються під час проходження чергової атестації педагогічних, науково-педагогічних працівників.

На кафедрі МСТТ планове стажування з дисципліни «Трактори і автомобілі» проходив викладач ВСП Оріхівський коледж ТДАТУ Вечеря Володимир Олександрович.

Керівником стажування призначено професора кафедри МСТТ Волошину А.А.. Викладачи кафедри організували екскурсію по університету, лабораторіям кафедри. Ознайомили стажиста з сучасними методичними розробками викладачів кафедри підручниками та посібниками з дисципліни “Трактори і автомобілі”.