Осіння пора для аграріїв – не лише період закінчення збору врожаю та його збереження у засіках, але й активна посівна компанія озимих зернових колосових культур. Проте й тут перед аграріями постає проблема у вигляді великої кількості мишовидних гризунів. Проблема навали мишоподібних гризунів не нова – від неї страждають українські поля з року в рік, що ставить під загрозу отримання майбутнього врожаю в запланованих обсягах. Гризуни завдають значних збитків сільськогосподарському виробництву, а також є переносниками хвороб, небезпечних для людей та свійських тварин. Тому з ними треба вести непримиренну боротьбу, особливо на полях.

7 листопада 2019 року студенти спеціальності 208-Агроінженерія 22 АІ групи (куратор доцент Болтянський О.В.) механіко-технологічного факультету виїхали в поле для боротьби з гризунами. Студенти підтримували один одного, працювали з гарним настроєм та веселими жартами і не залишили гризунам жодного шансу.