1-2 квітня 2021 року у м. Дніпро проходила XII міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасний рух науки», присвячена теоретичним та прикладним дослідженням, розробці пропозицій розвитку науки в середовищі загроз та нових викликів.

У роботі конференції з доповіддю прийняв участь доцент кафедри МСТТ Олег Болтянський. Матеріали доповідей були опубліковані в Міжнародному електронному науково-практичному журналі «WayScience». Місія журналу – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату.

Опублікування статей науково-педагогічних працівників у вітчизняних та закордонних виданнях є способом оприлюднення результатів наукових досліджень, способом представлення наукових здобутків світовій науковій спільноті.

За результатами конференції видано сертифікат учасника конференції.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ