В рамках ознайомлення школярів із закладами вищої освіти 50 учнів випускових класів загальноосвітніх шкіл Кам’янсько-Дніпровського району 29 листопада 2018 року завітали в ТДАТУ з екскурсією.

Проведення таких екскурсій має на меті допомогти випускникам шкіл зробити правильний вибір майбутньої професії, обрати вищий навчальний заклад, майбутні абітурієнти мають можливість подивитися зсередини на проведення процесу навчання за обраною спеціальністю, відчути себе майбутніми студентами, поставити питання, що їх цікавлять щодо організації навчального процесу в університеті, поспілкуватися зі студентами старших курсів.

Ректор університету доктор технічних наук, професор Кюрчев Володимир Миколайович розповів про університет, про досягнення ТДАТУ, нові спеціальності, побажав учням успішної здачі ЗНО. Проректор з НПР кандидат технічних наук, доцент Ломейко Олександр Петрович розповів про можливості, які надаються студентам під час навчання в університеті. Докладно про університет, про особливості та переваги навчання, закордонні практики розповіла методист відділу ПДП Спірінцева Олена Петрівна. Учні відвідали музей навчального закладу, де їм розповіли про історію та традиції університету, центр культури і дозвілля, наукову бібліотеку, де ознайомилися із сучасною літературою та забезпеченням підручниками студентів, побували у сучасних мультимедійних аудиторіях. Учні шкіл одержали профорієнтаційні матеріали, в яких є корисна інформація щодо умов прийому на навчання до університету, наведена розгорнута інформація щодо навчання за усіма напрямами підготовки та спеціальностями.

Організатор зустрічі завідувач кафедри МСТТ доктор технічних наук, професор Панченко Анатолій Іванович наголосив на важливості таких заходів та подальшої співпраці. Наприкінці екскурсії на кафедрі МСТТ для гостей було організовано каву-брейк.

Бажаємо майбутнім випускникам успіхів у навчанні, та завжди раді бачити їх  студентами ТДАТУ.

IMG_0077  IMG_0087

IMG_0085 IMG_0082