Щодо реалізації Плану заходів Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 231-р, та з метою привернення уваги до складної ситуації з дорожньо-транспортним травматизмом в Україні та необхідності зменшення смертності внаслідок ДТП, за ініціативи Державного підприємства Український науково-дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я України у період з 12 по 18 листопада 2018 року в Україні був проведений ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху, в рамках якого відбувся конкурс «Молодь за безпеку дорожнього руху».

Акція мала сприяти вихованню покоління відповідальних учасників руху, донести до суспільства глобальну проблему дорожньо-транспортного травматизму, продемонструвати прагнення молоді вирішити її.

Прийняла участь в конкурсі студентка ТДАТУ Ганна Бовкун магістр факультету економіки та бізнесу, активна учасниця клубу «Знавці правил дорожнього руху» (кафедра МСТТ, керівник доцент Болтянський О.В.).

На конкурс вона представила фотороботу «Не втрачати пильностi», яка спрямована на пропаганду безпечного водіння, попередження дорожньо-транспортного травматизму,

Оргкомітетом Всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху» створено відкриту платформу з фото- та відео-роботами усіх учасників, де кожен бажаючий зможе їх оцінити шляхом незалежного народного он-лайн голосування.

Переходьте на платформу «Роботи конкурсу» за посиланням: http://dopomogadtp.com/ua/vseukrayins-ky-j-konkurs-molod-za-bezpeku-dorozhn-ogo-ruhu/ та поставте «лайки».

Незалежне он-лайн голосування за роботи конкурсу триватиме до 10 грудня 2018 року.

Важливо! Голосування здійснюється одноразово з однієї IP-адреси,

Прохання студентства підтримати нашу учасницю.

робота