28 травня 2019 року відбулися збори трудового колективу механіко-технологічного факультету ТДАТУ за присутності 97 представників факультету, серед яких професорсько-викладацький склад, навчально-допоміжний персонал та студенти, згідно квоти, визначеної ЗУ «Про вищу освіту».

Завідувач кафедри МСТТ професор Панченко Анталой Іванович виступив зі звітом за звітний період та стратегією розвитку кафедри до 2024 року.

Після ряду запитань та виступів присутніх члени зборів затвердили звіт. За результатами таємного голосування було вирішено рекомендувати Вченій раді університету обрати професора Панченко А.І на посаду завідувача кафедри «Мехатронні системи та транспортні технології».

Вітаємо Анатолія Івановича, бажаємо успіхів і наснаги в роботі, втілення всіх задумів, нових звершень на шляху розвитку науки в Україні!