23 та 24 травня 2019 року під егідою Міністерства освіти і науки України, Уманського національного університету садівництва, Українського відділення Міжнародної академії аграрної освіти, представництва Польської академії наук, Естонського університету природничих наук проводилась V Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва».

Метою конференції було узагальнення наукових і практичних досліджень у галузі технології та механізації виробництва, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва.

Напрямки роботи конференції були наступними:

Секція 1. Технології і технічні засоби сучасного агровиробництва.

Секція 2. Проблеми зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва.

Секція 3. Технічний сервіс та інженерний менеджмент.

Секція 4. Інженерно-технологічні досягнення у конструюванні машин та обладнання.

В конференції з доповідю прийняв участь викладач кафедри Болтянський Олег Володимирович

сертефикат