25 березня 2021 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка розпочав роботу XVII-й Міжнародний форум молоді «МОЛОДЬ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА у ХХI СТОРІЧЧІ».

В роботі форуму взяли участь здобувачі вищої освіти ТДАТУ Рябошапка Ю.В. – «Концепція ресурсозберігаючого сільськогосподарського виробництва» та Щербина С.С. – «Ресурсозберігаюче землеробство як основа рентабельності сільськогосподарського виробництва». Науковий керівник доцент кафедри МСТТ Олег Болтянський.

За результатами роботи конференції сформовано Програму форуму та видано Збірник Матеріалів XVII Міжнародного форуму молоді «МОЛОДЬ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА у ХХI СТОРІЧЧІ».

Доцент кафедри МСТТ Олег Болтянський