«Іноземна мова (поглиблений курс)» (208 «Агроінженерія»)

Спеціальність:
208 «Агроінженерія»
СВО:
Бакалавр
Курс:
3C
4

Навчальна дисципліна «Іноземна мова (поглиблений курс)» (англійська) викладається для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія» за ОПП «Агроінженерія» на основі повної загальної середньої освіти у VII та VIII, на основі ОС «Молодший спеціаліст» у V та VI навчальних семестрах.

Мета курсу – розвиток у студентів англомовної комунікативної компетенції у всіх видах іншомовної мовленнєвої діяльності (читанні, говорінні, аудіюванні, письмі), вдосконалення набутих на попередньому етапі навчання загальних (знання світу, соціокультурні знання, міжкультурне усвідомлення, вміння та навички, «компетенція існування», вміння учитися, мовна і комунікативна свідомість, загальні фонетичні здібності, евристичні уміння) та комунікативних компетентностей (лінгвістичної, лексичної, граматичної, семантичної, фонологічної, орфографічної).

Завдання курсу розвиток навичок практичного володіння іноземною мовою в різних видах мовленнєвої діяльності в обсязі тематики, зумовленої потребами сфер майбутньої діяльності (особистої, публічної, професійної, освітньої) та вдосконалення вже набутих вмінь з лексики та граматики через опрацювання новітньої автентичної англомовної інформації, продукування діалогічного та монологічного мовлення у межах загальної тематики; переклад рідною мовою англомовних текстів загального характеру.

В результаті навчання англійської мови студент повинен:

знати лексичний матеріал в обсязі побутової та загальної тематики; продуктивний граматичний мінімум, до якого включено Articles, The Plural of Nouns, Degrees of Comparison of Adjectives and Adverbs, Simple Tenses, Present and Past Participles, Passive Voice, Modal Verbs, Continuous Tenses, Perfect Tenses, Infinitive;

вміти розуміти розгорнуте мовлення загального та академічного характеру стандартною мовою у нормальному темпі; читати з високим рівнем самостійності; брати активну участь у розгорнутих бесідах і дискусіях, обґрунтовуючи свої погляди; робити детальні описи та презентації з широкого кола загальних тем, використовуючи відповідну термінологію.

Протягом семестру слухачі отримують два позааудиторних завдання, які передбачають самостійного роботу з додатковою інформацією за темами курсу: опрацювання та підготовка презентації.

Кожен змістовий модуль завершується контролем (підсумковим тестом). Тест включає низку лексико-граматичних завдань, завдання на читання, аудіювання та письмо. Семестрові контролі проводяться у вигляді заліку.

Робоча програма (ІV курс, VII семестр та 3С курс V семестр)

Робоча програма (ІV курс, VIII семестр та 3С курс, VI семестр)

Силабус

Перелік рекомендованої літератури