Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці професіонал будь-якого рівня і спеціалізації повинен постійно покращувати свої теоретичні знання, набувати і шліфувати вже отримані навички.

Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців проводиться для вдосконалення знань, умінь та навиків за наявною спеціальністю, оволодіння функціональними обов’язками, вдосконалення навиків управління сучасним виробництвом, раціональної та ефективної організації праці.

На базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в листопаді 2020 року були організовані курси підвищення кваліфікації для співробітників приватного акціонерного товариства «Племзавод «Степной».

На кафедрі Мехатронні системи та транспортні технології слухачами курсів були головний інженер Макаренко П.В., начальник машинного двору Терпимов О.А., начальник автогаражу Калінін О.С. Під керівництвом старшого викладача кафедри Волкова С.В. слухачі були ознайомлені з сучасним станом безпеки дорожнього руху; стандартами системи безпеки дорожнього руху; необхідністью передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів як складової безпеки дорожнього руху; особливості та новації обов’язкового страхування власників транспортних засобів господарства; про зміни та доповнення у правилах дорожнього руху України.

24 грудня 2020 року на платформі ZOOM була проведена атестація працівників ПрАТ «Племзавод «Степной». Слухачі курсів – головний інженер Макаренко П.В., начальник машинного двору Терпимов О.А., начальник автогаражу Калінін О.С. на достатньо високому рівні засвоїли матеріал і спроможні його використовувати на виробництві.

Доцент Олег Болтянський