З офіційним візитом 20 березня Таврійський державний агротехнологічний університет відвідав перший секретар Посольства Республіки Білорусь в Україні Губкін Андрій Леонідович.  Особливу увагу в ході круглого стола  було приділено можливостям співпраці в освітній та науковій діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету з білоруськими вищими навчальними закладами та машинобудівними підприємствами.

В рамках зустрічі гості з Білорусі відвідали кафедру МЕЗ. Завідувач кафедри доктор технічних наук, професор Панченко А.І. провів цікаву екскурсію, в ході якої познайомив з матеріально-технічною базою кафедри та науковими досягненнями співробітників. Гостям дуже сподобалась кафедра, вони відзначили її сучасний рівень для підготовки агроінженерів. І це тільки перший крок – співпраця буде продовжена.

DSCF6179DSCF6187 DSCF6183 DSCF6178 DSCF6175 DSCF6172