З 8 по 11 листопада 2016 року в Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила 11 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО».

Від механіко-технологічного факультету ТДАТУ виставку відвідав доцент кафедри МЕЗ Болтянський О.В., який поділився своїми враженнями від побаченого.

ІнтерАГРО – головна агропромислова виставка України, яка набула визнання як в Україні, так і в провідних країнах світу – виробниках аграрної продукції та техніки, таких як Франція, Німеччина, Аргентина.

Загальна площа експозицій 30000 м2. У виставці прийняли участь  300 компаній  з  20 країн світу. Національними експозиціями представлені Франція та Німеччина. Вперше свою національну експозицію презентувала держава Ізраїль.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового і вітчизняного машинобудування для аграрного сектора, сільськогосподарське обладнання для ремонту і сервісу, запчастини, технології точного землеробства, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки ІнтерАГРО 2016 відбувся ряд цікавих ділових заходів. Семінари, конференції, майстер-класи, круглі столи та презентації, які були проведені за участі відомих аграріїв-практиків у співпраці з ученими, машинобудівниками, фахівцями державних установ і викладачами аграрних навчальних закладів.

Вперше на «ІнтерАГРО» пройшов День молодого спеціаліста-аграрія.

В рамках міжнародної виставки «ІнтерАГРО 2016»  вперше в Україні проходять «ІнтерАгроДебати»  – унікальна інтерактивна платформа для живого спілкування з провідними експертами аграрного ринку, фахівцями, керівниками сільськогосподарських підприємств та представниками влади на актуальні аграрні теми.

obrez-1

obrez-2