Науково-дослідна та інноваційна робота студентів є важливим напрямом підготовки майбутніх вчених та фахівців високої кваліфікації в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного та нерозривною складовою єдиного процесу: навчально – виховного і науково – інноваційного.

13 листопада 2019 року на кафедрі МСТТ пройшла  студентська науково-технічна конференція.

Мета  конференції ознайомлення з сучасними досягненнями науки й техніки та їх вплив на суспільство, зацікавлення студентів науково-дослідною роботою в галузі інноваційних технологій.

На секції головував завідувач кафедри професор Панченко А.І., секретар  магістр 15 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету Сельська А.А. Під час засідання секції було заслухано 20 цікавих  та змістовних доповідей студентів. Кращі доповіді з презентаціями представили магістри-дослідники 15 МБ АІ групи Сельська А.А., Завалокін Д.Ю., Латоша В.В. та студент 42 АІ групи Дем’яненко І.О. За результатами конференції студенти опублікували тези доповідей.

Молоді науковці ТДАТУ перебувають на вістрі сучасних наукових тем і напрямків досліджень. Саме у студентській науці криються широкі можливості реалізації молодим поколінням науковців міждисциплінарних підходів у наукових дослідженнях, особливо за умов розбудови глобального науково-дослідного й освітнього простору.

Студенти університету є активними учасниками наукових заходів: виступають із доповідями на наукових конференціях, публікують наукові статті, беруть участь в університетських та всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт.

Отже, головне – це заохочувати студентів до гармонійного поєднання навчальної, наукової та інноваційної діяльності, що сприятиме вдосконаленню якості вищої освіти, а також намагатися стимулювати талановиту молодь до втілення власних креативних розробок на  благо суспільства.