В умовах реформування системи освіти в Україні особливої ваги набуває проблема, пов’язана з прагненням сучасної молоді знайти місце рівноправного партнера у суспільних процесах, які протікають швидко і вимагають від них одночасно високого рівня загальної підготовки й ґрунтовних знань в обраній сфері професійної діяльності.

У сучасному суспільстві молодь не може успішно реалізувати свої соціально-професійні орієнтації без сприяння інститутів системи освіти. Такі заклади не тільки транслюють підростаючому поколінню обсяг знань і передають спеціальні вміння, а також і формують життєві орієнтації, установи та трудові навички, зокрема – вибір майбутньої професії, продовження освіти й професійну підготовку. Тому одним із пріоритетних завдань сучасної системи освіти є організація роботи з учнівською молоддю щодо усвідомленого професійного самовизначення.

Якісною є освіта, яка здійснює ефективне забезпечення кваліфікованих спеціалістів. Завдяки цьому реклама закладів вищої освіти посідає почесне місце інструментів впливу.

В університеті створена ефективна система, яка включає різні дієві  сучасні форми і методи профорієнтаційної роботи. Значну роль в профорієнтаційній роботі займає рекламно-інформаційна діяльність.

Білборди, банери вважаються одними з найбільш популярних і ефективних засобів зовнішньої реклами. Ці конструкції орієнтовані на водіїв, пасажирів та пішоходів, багато з яких в будь-якому випадку звернуть увагу на рекламний щит. Погляд людей залучають за допомогою дизайну і яскравих фарб. Головне правило полягає в місцезнаходженні – білборд потрібно встановлювати на місці, яке максимально проглядається, найбільш привабливим варіантом є перехрестя.

Саме в такому місці розташована філія кафедри МСТТ – товариство з обмеженою відповідальністю торгівельно-виставковий центр «Агросс». офіційний дилер CLAAS в Україні.

Силами кафедри було виготовлено та встановлено два рекламних банера з запрошенням вступати до ТДАТУ та інформацією про спеціальності механіко-технологічного факультету: «Агроінженерія», «Галузеве машинобудування» та «Прикладна механіка».

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ