Якість освіти набуває все більшого значення в забезпеченні конкурентоспроможності на ринку праці, адже саме від якості людських ресурсів залежить рівень розвитку країни та її економічна конкурентоспроможність.

Нові вимоги до вищої освіти в умовах її реформування, до якості роботи наукових та науково-педагогічних працівників зумовлюють необхідність постійного розвитку та удосконалення набутих умінь та знань.

Бурхливий розвиток інформаційного суспільства та швидке «старіння» професійних знань змушує науковців постійно розвиватись і вдосконалювати свої знання різними способами, одним з яких є стажування. Воно поєднує в собі декілька елементів, а саме: освоєння теоретичного матеріалу та можливості його втілення у практичну діяльність.

З 17 по 21 травня 2021 р. викладачі кафедри МСТТ: професор Анатолій Панченко, професор Анжела Волошина, доцент Олег Болтянський, доцент Олексій Стефановський, старший викладач Ірина Мілаєва, старший викладач Сергій Волков згідно наказу ректора ТДАТУ проходили виробниче стажування без відриву від виробництва на ТОВ «АЛЕКС» (село Плодородне).

ТОВ «Алекс» – елітне насінницьке господарство, тісно співпрацює із зарубіжними і вітчизняними науковими центрами з питань селекції ячменю, пшениць озимих і ярих, соняшнику сортового і гібридів, всіх видів гірчиць. Щорічно на виробничих площах ТОВ «Алекс» на сортовипробуванні знаходиться понад 100 сортів сільськогосподарських продовольчих культур рослин, які адаптовані до умов України. В господарстві застосовують передові інноваційні технології та обладнання.

Викладачі кафедри детально ознайомились з сучасними передовими технологіями вирощування культур, машино-тракторним парком господарства, модельним рядом сучасних тракторів, особливостями конструкції та сервісного обслуговування, Набуті знання в подальшому будуть використані у освітньому процесі підготовки фахівців.

Стажування пройшло на належному науково-практичному та організаційному рівні. Всі викладачі успішно виконали програму стажування.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ