Науково-дослідна робота студентів є невід’ємною складовою наукової діяльності університету і першим етапом у підготовці наукових кадрів. Вона є одним із важливих засобів підвищення якості підготовки фахівців з вищою освітою, сприяє розширенню загального та професійного світогляду.

В університеті відбувається перебудова системи організації науково-дослідної роботи студентів, яка здійснюється відповідно до нових умов управління та розвитку закладів вищої освіти, базується на використанні багаторічного вітчизняного й зарубіжного досвіду і спрямована на забезпечення високого рівня підготовки фахівців за світовими стандартами педагогічної освіти.

Результатами роботи наукового гуртка «Конструктивні особливості сучасних тракторів сільськогосподарського призначення»  (план роботи гуртка), керівник – старший викладач Ірина Мілаєва стали підготовлені доповіді на II Міжнародну науково-практичну конференцію «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі»:  Діоба А.Д. «Шляхи покращення показників карбюраторних автомобільних двигунів» та Восков А.С. «Особливості роторних двигунів».

Матеріали було викладено на обговорення на сайті конференції в розділі «Матеріали конференції», автори отримали сертифікати учасників.