Початок нового навчального року в умовах загальнонаціональних карантинних заходів має свої особливості, що втрутилися у звичний режим життя кожного громадянина та змінили організацію проведення навчального процесу.

На механіко-технологічному факультеті діє чітка система виховної роботи, яка являє собою синтез плідної співпраці науково-педагогічних працівників, деканату, кураторів академічних груп та студентського самоврядування, направлена на підготовку успішної особистості, що здатна самореалізуватися.

27 листопада 2020 року куратор 22 МБ АІ групи спеціальності «Агроінженерія» завідувач кафедри МСТТ професор Анатолій Панченко провів кураторську годину зі студентами, під час якої були розглянуті наступні питання:

– успішність групи за результатами дистанційного навчання на освітньому порталі ТДАТУ за період карантину;

– особливості проведення ПМК – 2 та зимової екзаменаційної сесії;

– про хід виконання магістрами дипломних робіт;

– проведення анкетування за анкетами якість викладання дисциплін і доброчесність.

На кураторську годину також були запрошені заступник декана механіко-технологічного факультету доцент В’ячеслав Мітін викладачі кафедри – керівники практики, дипломних робіт – професор Анжела Волошина та доцент Олег Болтянський.

Студенти, які 100 – відсотково зібрались на кураторську годину,  в ході бесіди задавали багато питань, які стосувалися особливостей проведення ПМК-2 та зимової сесії. Обговорення питань пройшло досить конструктивно і жваво, що дозволило визначити перспективні напрями роботи на найближчий період.