Правильний вибір професій — моральне задоволення, висока самооцінка, водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Завданням профорієнтаційної роботи з учнями є підготовка їх до свідомого вибору професії, ознайомлення з умовами та правилами вступу до закладів вищої освіти.

Тому 26 листопада 2019 року на зустріч з випускниками Мелітопольського професійного аграрного ліцею завітали представники механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного від кафедри МСТТ доцент Болтянський О.В., від кафедри ТКМ доцент Бакарджиєв Р.О. та студентка 11 МБ ЦБ групи Шамро Анастасія. На зустрічі були присутні заступник директора з навчально-виховної роботи Дядькова Л.Г. та куратори зі своїми групами.

Викладачі надали вичерпну інформацію щодо умов вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в 2020 році та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті, про порядок проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ, особливу увагу школярів, було звернуто, на підготовчі курси з предметів, винесених на ЗНО.

Рекламні буклети, брошури, друковані матеріали, флаєри – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учні аграрного ліцею.

Зустріч проходила в дружній, теплій обстановці в режимі діалогу, задавалося багато питань. Майбутніх абітурієнтів турбувало наявність державних місць, а також можливого працевлаштування після закінчення навчання в університеті. Відчувався інтерес випускників до подальшого навчання саме в нашому університеті.