Кожне свято – це привід привітати друзів і близьких, побажати їм домашнього тепла, затишку, любові, щастя, радості, міцного здоров’я, душевної рівноваги.

Старий Новий рік – це рідкісний історичний феномен, додаткове свято, яке утворилося в результаті зміни літочислення, а тому  ми відзначаємо два «Нових роки» – за старим і новим стилем.

Серед головних обрядів на Старий Новий рік –  щедрування. З вечора і до самої ночі щедрувальники ходили по хатах, співали обрядові пісні-щедрівки, танцювали та жартували. Уранці 14 січня в Україні прийнято засівати. Відповідно до цього ритуалу на Старий Новий рік хлопчики та юнаки наповнюють свої рукавиці зерном і засівають спочатку у своєму будинку, потім у хатах хрещених батьків, родичів і сусідів. При цьому засівальники бажають щастя, достатку і врожаю у новому році.

Викладачі кафедри МСТТ традиційно привітали студентів з Новорічними святами та з початком другого навчального семестру.

Було наголошено, що після зимових канікул перед ними знову відкриваються двері університету і вони мають чудову нагоду вирушити на пошук нових знань, в чому завжди будуть допомагати викладачі, друзі і колеги по навчанню.

Викладачі побажати студентам у Новому 2020 році навчитися здобувати перемогу над собою, успішно боротися з лінню, не марнували свій час, і тоді нагородою за це будуть успіхи у навчанні.