29 жовтня 2019 року студенти 21 АІ групи механіко-технологічного факультету разом з куратором старшим викладачем кафедри МСТТ Мілаєвою І.І. взяли активну участь у благоустрої стадіону «Спартак». Разом зі студентами працював голова профкому ТДАТУ доцент Андрущенко М.В.

Студентам видали господарський інвентар, показали на яких ділянках працювати, і всі охоче прийнялися до роботи. Прибирання тривало три години: за цей час студенти вигрібали листя та палки, замітали, виносили сміття. Як підсумок роботи були зібрані величезна кількість сміття та опалого листя.

Даний захід став для студентів однією із чудових нагод поспілкуватися у дружній атмосфері. Завдяки злагодженій праці територія стадіону тепер чиста. Всі були задоволенні результатом доброї справи. Тепер стадіон радує око кожного жителя Мелітополя.

Університет пишається своєю активною молоддю.