14 травня 2021 року на базі Луганського національного аграрного університету проходила І Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна галузь сучасної України: проблеми та перспективи розвитку».

Тематичні напрями роботи конференції:

• Проблеми сучасної агрономічної галузі та методи їх вирішення;
  • Новітні технології у цивільному будівництві, геодезії та землевпорядкуванні;
  • Охорона навколишнього середовища та промисловість: проблеми і перспективи взаємодії;
  • Харчові та біологічні технології: теорія та практика;
  • Актуальні проблеми ветеринарної медицини;
  • Економічні проблеми модернізації та інвестиційно-інноваційного розвитку підприємництва;
  • Технічні засоби в агропромисловому комплексі;
  • Філософські та гуманітарні проблеми освіти і науки.

В роботі конференції в секції «Технічні засоби в агропромисловому комплексі» активну участь прийняв доцент кафедри Олег Болтянський та здобувачі вищої освіти – активні члени наукових гуртків, відмінники навчання Богдан Стрельчук 21 АІ та Анна Дума 11 ХТ.

Конференцію було проведено дистанційно з використанням платформи Microsoft Teams. За результатами роботи конференції було сформовано Програму конференції та видано Збірник Матеріалів І Міжнародної науково-практичної конференції «Аграрна галузь сучасної України: проблеми та перспективи розвитку».

Доцент кафедри МСТТ

Олег Болтянський