З 4 по 26 жовтня 2021 року на базі відділу біотехнічних систем у тваринництві та заготівлі кормів ННЦ «ІМЕСГ» та механіко-технологічного факультету НУБіП України (м. Київ) проходила X Міжнародна науково-технічна конференція «Технічний прогрес у тваринництві та кормовиробництві» (в рамках проведення ХХIX Міжнародної науково-технічної конференції «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві»).

Організатори конференції: Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства»; Національний університет біоресурсів і природокористування України; Представництво Польської академії наук в Києві.

Проблематика конференції;

– Техніко-технологічне забезпечення виробництва продукції тваринництва.

– Техніко-технологічне забезпечення виробництва та приготування кормів.

– Інформаційні технології в тваринництві та кормовиробництві.

– Надійність та експлуатація техніки для тваринництва та кормовиробництва.

– Перспективні напрями використання біосировини.

Активну участь в роботі конференції прийняв доцент кафедри МСТТ Олег Болтянський. За результатами роботи конференції випущено збірник матеріалів конференції.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ