7-10 вересня 2021 року у Херсонському національному технічному університеті в рамках ФОРУМУ ІНЖЕНЕРІВ МЕХАНІКІВ проходила XXVI Міжнародна науково-технічна конференція “ГІДРОАЕРОМЕХАНІКА В ІНЖЕНЕРНІЙ ПРАКТИЦІ”.

Активну участь в роботі “Форуму Інженерів-механіків 2021” прийняли викладачі кафедри МСТТ завідувач, професор Анатолій Панченко, професор Анжела Волошина та вихованці наукових гуртків – здобувачі вищої освіти Анастасія Шепель та Олег Дроздов.

За результатами роботи конференції опубліковані статті в збірнику Матеріалів конференції:

Панченко А.І., Волошина А.А., Панченко І.А., Шепель А. Математична модель робочих процесів, що відбуваються в мехатронній системі з гідравлічним приводом.

Панченко А.І., Волошина А.А., Волошин А.А., Дроздов О. Динаміка зміни функціональних параметрів мехатронної системи з гідравлічним приводом.

Учасники отримали сертифікати.

Доцент кафедри МСТТ