Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті.

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху від фахівців.

21 листопада 2019 року кафедра МСТТ провела низку профорієнтаційних заходів по навчальним закладам К-Дніпровського району. Перед учнями 11 класів шкіл району, а це 243 випускника 2020,  виступили доц. Болтянський О.В., ст. викладач Мілаєва І.І., студент 24 САІ групи Кумша У. та студентка 15 МБ АІ групи Сельська А.

Викладачі кафедри МСТТ представивши презентаційний матеріал, познайомили студентів зі спеціальностями, які можна отримати навчаючись в ТДАТУ, його потужною матеріально-технічною базою, культурно-масовими та спортивними заходами, про практичне навчання студентів і можливості стажування за кордоном та взагалі цікавим студентським життям в університеті. Учні ознайомились з вимогами щодо вступу до ТДАТУ у 2020 році.

Під час поїздки викладачі провели I тур Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ з української мови та літератури у 12 школах району: К-Дніпровська гімназія «Скіфія», К-Дніпровський НВК, К-Дніпровська ЗОШ №3,  Водяньська ЗОШ №1, Водяньська ЗОШ №2, Дніпровська ЗОШ №1, Дніпровська ЗОШ №2, Заповітненська ЗОШ, Благовіщенська ЗОШ, Іванівський НВК, Новодніпровска ЗОШ та Нововодянська ЗОШ.