Мета Всеукраїнської олімпіади – виявлення обдарованих вступників, ознайомлення їх зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, зацікавлення у поглибленому вивченні предметів, що є профільними, розширення й поглиблення знань випускників із навчальних предметів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання.

17 лютого 2020 року викладачі механіко-технологічного факультету доцент кафедри МСТТ Болтянський О.В. та доцент кафедри ТКМ Бакарджиєв Р.О. провели II тур Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ з української мови та літератури для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. В Олімпіади взяли участь 55 випускників Державного навчального закладу «Мелітопольський професійний аграрний ліцей».