При вступі у ТДАТУ на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, можна отримати додаткові бали, ставши учасником Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Олімпіада проводиться у ТДАТУ в два тури з наступних предметів: українська мова та література, математика, біологія, фізика, іноземна мова.

29 лютого 2020 року доцент кафедри МСТТ Болтянський О.В. та доцент кафедри ПТБД Тебенко В.М. провели II тур Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ з української мови та літератури для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Олімпіада проходила в урочистій атмосфері на кафедрі МСТТ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. В  олімпіаді взяли участь 50 випускників Мелітопольського ліцею №5.

Додаткові бали (до 20 балів) з урахуванням коефіцієнтів предметів зовнішнього незалежного оцінювання дають можливість додатково набрати бали з одного предмету до конкурсного балу вступника і як  результат – більше шансів отримати місце за державним замовленням!