13 вересня 2019 КП «Водоканал» за підтримки Басейнової ради річок Приазов᾽я, Таврійського державного  агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного, Відокремленого  структурного підрозділу «Мелітопольський коледж Таврійський державний агротехнологічний університет» проведено Х науково-практичну конференцію Меліорація та водокористування «З нагоди 130-річчя першого водопроводу міста Мелітополя».
Мета проведення науково-практичної конференції – розповсюдження знань в галузі водогосподарського комплексу країни серед студентів, викладачів та спеціалістів, які займаються питаннями забезпечення екологічної безпеки, збереження та покращення стану водних об’єктів.
Основною темою обговорення на конференції стали проблеми, шляхи вирішення та перспективи розвитку водопостачання міста Мелітополя та Мелітопольського району, особливості господарсько-питного водопостачання міста, обсяги та раціональне використання ресурсів підземних вод Бучацького водоносного горизонту.
На конференції  з доповіддю на тему: «Механізація технологічних процесів на підприємствах сільськогосподарського призначення»  виступив доцент кафедри  МСТТ Болтянський О.В. Отриманий сертифікат учасника.