Науково-дослідна практика магістрів є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікаційного рівня магістра зі спеціальності 208 «Агроінженерія» та має на меті набуття студентом професійних навичок і вмінь здійснення самостійної науково-дослідної діяльності. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, одержаних студентами під час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь у процесі професійної діяльності, розвиток у студентів здатності компетентного прийняття рішень у виробничих ситуаціях, оволодіння сучасними методами та формами науково-дослідної діяльності.
19 вересня 2019 року відбувся публічний захист звітів з науково-дослідницької практики студентами 2 курсу СВО «Магістр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія», що закріплені за кафедрою МСТТ. Студенти проходили практику на ПрАТ Мелавтотранс м. Мелітополь. Студентами було представлено яскраві презентації та звіти про проходження практики на виробництві.
Комісія у складі голови  завідувача кафедри професора Панченко А.І. та членів комісії  професора Волошиної А.А. та доцента Болтянського О.В. високо оцінила доповіді магістрів.
Студенти довели, що практика важлива частина навчального процесу, оскільки дозволяє отримати практичні навички у різних за змістом операціях транспортних процесів.