Проведення Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ вже стало доброю традицією університету, адже воно передує вступній кампанії. Олімпіада є не тільки важливим заходом ТДАТУ у профорієнтаційній роботі з абітурієнтами, але й можливістю отримати додаткові бали для учнів, які бажають навчатися в нашому університеті.

28 січня 2020 року викладачі університету доцент кафедри МСТТ Болтянський О.В. та старший викладач кафедри Маркетинг Вертегел С.Я. провели перший тур Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури ТДАТУ для випускників  Мелітопольської ЗОШ № 11. Участь в олімпіаді прийняли 28 учнів.

Переможцям олімпіади, які в 2020 році вступають до ТДАТУ на спеціальності, яким надається особлива підтримка, будуть нараховані додаткові бали (до 20 балів) до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів.